28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Донеччини в Управлінні освіти Краматорської міськради виявили неефективне використання бюджетних коштів на суму 7,5 млн грн версія для друку
Аудитори Донеччини в Управлінні освіти Краматорської міськради виявили неефективне використання бюджетних коштів на суму 7,5 млн грн 27 червня 2019  |  Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм щодо надання дошкільної освіти та загальної середньої освіти і ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності в Управлінні освіти Краматорської міської ради (далі – Управління) за період з 01.01.2017 по 31.12.2018.

За результатами аудиту встановлено проблемні питання у системі планування та використання бюджетних коштів, в організації внутрішнього контролю за використанням коштів місцевого бюджету.

Непроведення оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти міста Краматорська призвело до неефективних витрат бюджетних коштів у 2017-2018 роках на суму понад 3,5 млн грн на утримання загальноосвітньої школи № 28, яка має найнижчу наповнюваність класів.

Введення до штатних розписів закладів загальної середньої освіти міста 10-ти понаднормових посад призвело до неефективних витрат бюджетних коштів на їх утримання на суму понад 1,2 млн грн.

Окрім того, наявність у закладах дошкільної та загальної  середньої освіти значної кількості працюючих на неповну ставку призвела до неефективного витрачання бюджетних коштів у 2017-2018 роках на суму понад 1,4 млн грн.

Водночас порушення при виготовленні проектно-кошторисної документації для реконструкцій 2-х спортивних майданчиків спричинили неефективне використання коштів місцевого бюджету у 2017 році на суму понад 1,2 млн грн.

Під час державного фінансового аудиту проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Управління освіти, за результатами якої  встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму  516 тис. грн.

Зокрема, Управління освіти здійснило покриття видатків сторонньої юридичної особи коштом загального фонду місцевого бюджету в частині оплати комунальних послуг у 2017-2018 роках на суму 473 тис. грн.

Через завищення обсягів та вартості виконаних ремонтних робіт зайво перераховано підрядним організаціям коштів на суму 41 тис. грн.

З метою поліпшення ефективності використання коштів місцевого бюджету аудитори надали керівництву Управління освіти обґрунтовані пропозиції, а також вимогу щодо усунення порушень.

Про результати контрольних заходів поінформовано Краматорську міську раду.

Матеріали ревізії передані до Управління захисту економіки в Донецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Нагадаємо, що донецькі аудитори встановили порушень на суму понад 13 млн грн під час ревізії відділу освіти Покровської міськради.