28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Протягом січня - травня 2019 року аудитори Черкащини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 33 млн грн версія для друку
Протягом січня - травня 2019 року аудитори Черкащини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 33 млн грн 26 червня 2019  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня-травня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 33,4 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 42 управлінських рішення. Об’єкти контролю виконали 56 пропозицій, наданих їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 12 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 9 досудових розслідувань.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю пред’явлено 2 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 132,8 тис грн.

До підприємств, установ та організацій під час ревізій в яких виявлені порушення, у 10 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 73 протоколи про адміністративне правопорушення, 27 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 3 посадових осіб звільнено із посад.