6 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Одещини встановили порушень на суму майже 1,3 млн грн у комунальній установі «Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи» версія для друку
Аудитори Одещини встановили порушень на суму майже 1,3 млн грн у комунальній установі «Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи» 28 серпня 2019  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

У серпні працівниками Південного офісу Держаудитслужби завершено планову ревізію фінансово-господарської діяльності комунальної установи «Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи» за період з 01.01.2015 по 31.05.2019. Проведеним  контрольним заходом встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 1 млн 268 тис. грн.

Зокрема, за рахунок коштів загального фонду проводилася виплата заробітної плати з нарахуваннями працівникам, зайнятим при наданні платних послуг. Відповідне порушення призвело до необґрунтованого використання коштів загального фонду на суму близько 570 тис. грн.

Встановлені порушення при проведенні індексації заробітної плати 165 працівникам установи, через що на виплату заробітної плати з нарахуваннями необґрунтовано витрачено бюджетних коштів на суму понад  290 тис. грн.

Ревізією встановлені також інші порушення фінансової дисципліни, а саме: оплата комунальних послуг, спожитих орендарями (83 тис. грн); неповне відшкодування іноземними громадянами за проведені судово-медичні дослідження (62 тис. грн); виплата працівникам матеріальної допомоги з порушенням законодавства (43 тис. грн); виплата заробітної плати за фактично невідпрацьований час (46 тис. грн) тощо.

Вжитими заходами наразі відшкодовано порушень на суму майже 891 тис. грн.

За результатами проведеної ревізії об’єкту контролю надіслано вимоги щодо усунення порушень законодавства. За порушення бюджетного законодавства застосовано фінансову санкцію у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

За допущені порушення фінансової дисципліни на керівника та бухгалтера складені протоколи про адміністративне правопорушення за частиною першою статі 164-2 КУпАП, за порушення бюджетного законодавства на головного бухгалтера складено протокол за частиною третьою статі 164-12 КУпАП, за порушення тендерного законодавства на 6 осіб складено протоколи за статетю 164-14 КУпАП, які надіслано до суду.

Про вчинення кримінального правопорушення повідомлено правоохоронні органи.

Нагадаємо, що одеські аудитори виявили порушень на 754 тис. грн у Відділі освіти, молоді та спорту Кодимської райдержадміністрації.