10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори виявили втрат на суму 104 тис. грн під час ревізії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Томаківської селищної ради версія для друку
Дніпровські аудитори виявили втрат на суму 104 тис. грн під час ревізії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Томаківської селищної ради 30 серпня 2019  |  Пресслужба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Томаківської селищної ради за період з 03.07.2017 по 30.04.2019 виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже  104 тис. грн.

Зокрема, відділ коштом загального фонду безпідставно покрив витрати на придбання продуктів харчування, тоді як це мало здійснюватися коштом спеціального фонду. Через це з порушенням витрачено 34 тис. грн.

Крім того, посадові особи відділу завищили норми закладок окремих продуктів харчування на вихід однієї порції страви, що призвело до понаднормового списання продуктів харчування на суму майже 33 тис. грн.

Виявлено й низку порушень законодавства під час нарахування та виплати відпускних, витрат на відрядження, сплати єдиного соціального внеску, що призвело до втрати ще майже 30 тис. грн.

Також бухгалтерська служба відділу оплатила за завищеною вартістю ремонтно-будівельні роботи.

Завдяки вжитим заходам порушення усунуто в повному обсязі.

За недотримання законодавства з фінансових питань 4 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції України у Дніпропетровській області.

Нагадаємо, що  дніпровські аудитори протягом січня - липня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 25,2 млн грн.