28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Хмельниччини протягом січня - серпня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 15,5 млн грн версія для друку
Аудитори Хмельниччини протягом січня - серпня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 15,5 млн грн 3 вересня 2019  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж восьми місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму  майже 32,2 млн грн.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 15,5 млн грн, у тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 2,1 млн грн.

Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 27,1   млн грн, також виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат, на суму 0,2 млн грн. За їх результатами надано 57 пропозицій. Обєктами контролю виконано 77 пропозицій за наслідками  аудитів, проведених у поточному  та минулих роках.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 18 фінансових санкцій у вигляді  зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 9 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 10,9 млн грн.

За порушення законодавства 16  посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали 22 контрольних заходів передано правоохоронним органам, розпочато 2  досудових розслідування,  вручено 1 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.