10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Житомирські аудитори виявили втрат на суму понад 458 тис. грн у Відділі освіти виконкому Малинської міської ради версія для друку
Житомирські аудитори виявили втрат на суму понад 458 тис. грн у Відділі освіти виконкому Малинської міської ради 4 вересня 2019  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

За результатами проведеної фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти виконкому Малинської міської ради за період з 01.06.2016 по 30.04.2019 виявлено порушень, що призвели до втрат, на суму понад 458 тис. грн.

Аудитори встановили, що за рахунок бюджетних коштів, виділених на фінансування дошкільних навчальних закладів, відділ освіти здійснив видатків на харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів на суму понад 146 тис. грн.

Через неперерахування  в дохід бюджету коштів, які надійшли від перерахунків зайво виплаченої заробітної плати за минулі роки, місцевий бюджет недоотримав понад 80 тис. грн.

Крім того, встановлені факти безпідставної виплати доплат працівникам за шкідливі умови праці, заробітної плати за невідпрацьований час, надбавок, що призвело до зайвих витрат на загальну суму понад 93 тис. грн.

Ще понад 45 тис. грн зайво витрачено на оплату підрядним організаціям завищених обсягів та вартості виконаних будівельних робіт.

Аудитори виявили низку інших порушень, пов’язаних із списанням продуктів харчування, проведенням оплати за фактично не отримані послуги із харчування учнів, покриттям витрат сторонніх юридичних осіб тощо.  Загальна сума цих порушень становила  94 тис. грн.

Завдяки вжитим аудиторами заходам забезпечено усунення порушень на суму майже 374 тис. грн.

Керівнику об’єкта контролю надіслано вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства.

До установи застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, 4 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.  

Про виявлені факти поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що аудитори Житомирщини виявили порушень на суму  275 тис. грн у комунальному закладі «Централізована бібліотечна система» Житомирської міськради.