6 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 11,9 млн грн протягом січня – серпня 2019 року версія для друку
Аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 11,9 млн грн протягом січня – серпня 2019 року 4 вересня 2019  |  Пресслужба Управління Північного-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області за січень – серпень 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 11,9 млн грн.

За результатами здійснених управлінням державних фінансових аудитів впроваджено 47 пропозицій.

Матеріали 13 ревізій передані до правоохоронних органів для належного реагування, розпочато 4  досудових розслідування, а також вручено 1 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 10 заходів впливу: у 6 випадках зупинено операції  з бюджетними коштам, у 1 випадку призупинено бюджетних асигнувань та у 4 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства  з вимогою щодо усунення порушення.

За недотримання законодавства 13 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та 2 - до дисциплінарної.