10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Кіровоградщини протягом січня - серпня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 9,5 млн грн версія для друку
Аудитори Кіровоградщини протягом січня - серпня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 9,5 млн грн 6 вересня 2019  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області впродовж січня серпня поточного року виявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму  8,3 млн грн.

Завдяки діям аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму майже 9,5 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 48 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 18 – до дисциплінарної та матеріальної,    1 посадову особу звільнено із займаної посади.

До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 16 заходів впливу: у 7 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 2 – зменшено бюджетні асигнування, у 7 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на майже 6,5 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 38 управлінських рішень та врахували 45 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.

На розгляд правоохоронним органам передано 9 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато  2 досудових розслідування.