6 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори виявили втрат на суму 2,5 млн грн в Управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України версія для друку
Дніпровські аудитори виявили втрат на суму 2,5 млн грн в Управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України 12 вересня 2019  |  Пресслужба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області виявили порушень, що привезли до втрат фінансових ресурсів, на суму майже  2,5 млн грн  за період з 01.01.2017 по 31.03.2019.

Управління надміру витратило коштів Фонду на суму понад 2,2 млн грн через перерахування 166 потерпілим після їх смерті сум щомісячних страхових виплат втраченого заробітку залежно від ступеня втрати потерпілим професійної працездатності.

Крім того, посадові особи Управління не забезпечили подання зворотних вимог на відшкодування витрат за фактами незаконного звільнення працівників, що передбачено пунктом 1 статті 1191 Цивільного кодексу України.

Наразі відшкодовано 1,6 млн грн фінансових втрат шляхом повернення коштів Фонду родичами померлих громадян та установами банків, на рахунки яких перераховувалися страхові виплати.

Матеріали ревізії передано до Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, що дніпровські аудитори виявили втрат на суму 104 тис. грн під час ревізії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Томаківської селищної ради.