10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 25,2 млн грн протягом січня ? серпня 2019 року версія для друку
Львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 25,2 млн грн протягом січня ? серпня 2019 року 16 вересня 2019  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

За результатами проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби ревізій протягом січнясерпня виявлено 101 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів. Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на 25,2 млн грн, у тому числі втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки.

Зокрема, за звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій і підприємств надійшло майже 1,6 млн грн та відшкодовано 23,6 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

Правоохоронним органам передано матеріали 34 ревізій. За матеріалами ревізій розпочато 19 досудових розслідувань.

За недотримання законодавства 95 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

З початку року завершено 22 державні фінансові аудити діяльності суб’єктів господарювання, виконання місцевих бюджетів та бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод або непродуктивних витрат на суму понад 196,6 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат 2,6 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів.

Об’єктам контролю надано 161 пропозицію для покращання їх фінансового стану. Внаслідок належного реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії, на суму понад 68 млн грн.

Вісімнадцять інформацій про результати аудитів та 4 аудиторські звіти надіслано до правоохоронних органів, 1 аудиторський звіт долучено до кримінального провадження.