22 жовтня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Житомирські аудитори виявили фінансових порушень на суму понад 286 тис. грн у Відділі освіти Баранівської міської ради версія для друку
Житомирські аудитори виявили фінансових порушень на суму понад 286 тис. грн у Відділі освіти Баранівської міської ради 17 вересня 2019  |  Пресслужба Управління Північного офісу

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Баранівської міської ради за період з 01.01.2017 по 30.04.2019 фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 286 тис. грн.

Аудитори виявили низку порушень законодавства під час нарахування та виплати заробітної плати, доплат за шкідливі умови праці, компенсації відряджень тощо, що призвело до зайвих витрат на суму понад 104 тис. грн.

Через нарахування у завищеному розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне страхування на заробітну плату працюючих інвалідів зайво сплачено майже 100 тис. грн.

Установлено факти неперерахування в дохід бюджету коштів, які надійшли від перерахунків зайво виплаченої заробітної плати за минулі роки, як наслідок, місцевий бюджет недоотримав понад 47 тис. грн. Окрім того, списання продуктів харчування у завищених розмірах,   оплата підрядним організаціям завищених обсягів та вартості виконаних ремонтних робіт, нестача матеріальних активів та грошових коштів тощо ‒ загальна сума таких порушень майже 35 тис. грн.

Наразі забезпечено усунення порушень на суму майже 220 тис. грн.

Керівнику об’єкта контролю надіслано вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства.

До установи застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, 4 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про виявлені факти поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що житомирські аудитори виявили втрат на суму понад 458 тис. грн у Відділі освіти виконкому Малинської міської ради.