6 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори виявили втрат на суму понад 1 млн грн у Регіональному офісі водних ресурсів версія для друку
Дніпровські аудитори виявили втрат на суму понад 1 млн грн у Регіональному офісі водних ресурсів 4 жовтня 2019  |  Пресслужба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Регіонального офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму понад 1 млн грн. Контрольний захід охопив період з 01.01.2015 по 31.12.2018.

Посадові особи Регіонального офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області зайво сплатили 1 млн грн підрядним організаціям, які завищили обсяг і вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт, неправильно застосувавши будівельні норми та розцінки.

Матеріали ревізії передано правоохоронним органам для відповідного реагування.

Нагадаємо, дніпровські аудитори виявили втрат на суму 2,5 млн грн в Управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.