6 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 36 млн грн протягом січня - вересня 2019 року версія для друку
Львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 36 млн грн протягом січня - вересня 2019 року 15 жовтня 2019  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

За результатами проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби ревізій протягом січнявересня 2019 року виявлено 115,4 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на 36 млн грн, у тому числі втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки.

За звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло 1,9 млн грн та відшкодовано 34,1 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

Правоохоронним органам передано матеріали 35 ревізій. За матеріалами ревізій розпочато 25 досудових розслідувань.

За недотримання законодавства 114 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

З початку року завершено 24 державні фінансові аудити діяльності суб’єктів господарювання, виконання місцевих бюджетів та бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму майже 205,5 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат 2,7 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів.

Об’єктам контролю надано 169 пропозицій для покращання їх фінансового стану. Внаслідок належного реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії, на понад 68 млн грн.

Дев’ятнадцять інформацій про результати аудитів та чотири аудиторські звіти надіслано правоохоронним органам, один аудиторський звіт долучено до кримінального провадження.