10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 43 млн грн протягом січня-жовтня 2019 року версія для друку
Одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 43 млн грн протягом січня-жовтня 2019 року 6 листопада 2019  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

За результатами проведених працівниками Південного офісу Держаудитслужби ревізій впродовж січняжовтня 2019 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 133 млн грн.

Завдяки аудиторам об’єкти контролю відшкодували понад 43 млн грн втрат.

Завершеними 18 державними фінансовими аудитами встановлено фактів неефективних управлінських рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 475 млн грн. Аудиторами надано 204 пропозицій щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна. Об’єктами контролю протягом січня-жовтня 2019 року впроваджено 166 пропозицій, за результатами яких досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 116 млн грн.

До установ та організацій, у яких виявлено бюджетні порушення, у 33 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення або призупинення бюджетних асигнувань тощо, а керівникам надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

З метою реалізації результатів контролю до правоохоронних органів передано 57 матеріалів ревізій та аудитів. За результатами їх розгляду розпочато 43 досудових розслідування, долучено до кримінальних проваджень 18 матеріалів ревізій, вручено 26 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.