6 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Львівські аудитори провели державний фінансовий аудит у відділі освіти Старосамбірської РДА версія для друку
Львівські аудитори провели державний фінансовий аудит у відділі освіти Старосамбірської РДА 12 листопада 2019  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм відділом освіти Старосамбірської РДА (даліВідділ) за період з 01.01.2016 по 30.06.2019 і виявили неефективне використання 15,3 млн грн.

Установлено, що через непроведення економічною службою Відділу детального аналізу фактичних витрат на утримання малокомплектних загальноосвітніх навчальних закладів та ненадання пропозицій до органів місцевого самоврядування щодо їх оптимізації упродовж досліджуваного періоду неефективно використано бюджетних коштів на суму 10,6 млн грн.

Через недостатню роботу щодо організації охорони приміщень керівники загальноосвітніх навчальних закладів неефективно витратили 2,4 млн грн.

На навчання учнів з інших прилеглих районів та об’єднаних територіальних громад у загальноосвітніх навчальних закладах та позашкільних установах Старосамбірського району Відділом використано з районного бюджету 1,5 млн грн, які не відшкодовані іншими територіальними громадами.

Утримання понаднормативних посад працівників Старосамбірської дитячо-юнацької спортивної школи призвело до неефективного витрачання 447,5 тис. грн.

Через утримання в 5 загальноосвітніх закладах посад гардеробників у літній та міжсезонний період неефективно використано бюджетних коштів на суму 283,1 тис. грн.

Для ефективнішого управління державним майном та витрачання бюджетних коштів, спрямованих на виконання бюджетних програм, аудиторська група розробила низку пропозицій.

Про результати аудиту проінформовано Департамент освіти та науки Львівської облдержадміністрації, Старосамбірську райдержадміністрацію та Самбірську міжрегіональну прокуратуру.

Нагадаємо, що львівські аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету міста Борислав.