28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму 11,5 млн грн забезпечили державні аудитори Луганщини протягом січня - жовтня 2019 року версія для друку
Відшкодування втрат на суму 11,5 млн грн забезпечили державні аудитори Луганщини протягом січня - жовтня 2019 року 26 листопада 2019  |  Пресслужба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня - жовтня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 11,5 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 61 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 1 – до матеріальної.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 4 фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами. Об’єкти контролю повернули використану не за цільовим призначенням субвенцію на суму 260,99 тис. грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 11 управлінських рішень.

Матеріали 12 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 24 досудових розслідування та 23 посадовим особам вручено письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

З початку року завершено 1 державний фінансовий аудит виконання місцевих бюджетів, 1 регіональну цільову програму та 4 аудити діяльності. Під час їх проведення виявлено неефективні управлінські дії і ризикові операції, що призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 160,5 млн грн. За результатами державних фінансових аудитів надано 32 пропозиції, які прийняті до виконання.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 4,8 млн грн.