28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Буковинські аудитори виявили порушень на суму майже 1,5 млн грн у Новоселицькому медичному коледжі Буковинського державного медичного університету версія для друку
Буковинські аудитори виявили порушень на суму майже 1,5 млн грн у Новоселицькому медичному коледжі Буковинського державного медичного університету 5 грудня 2019  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області під час ревізії в комунальному закладі вищої освіти «Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету» за період з 01.01.2017 по 31.08.2019 виявили фінансових порушень на загальну суму  майже 1,5 млн грн.

При визначенні вартості послуг з харчування Коледж не врахував всіх фактичних витрат на оплату праці та комунальні послуги, пов’язані з їх наданням, унаслідок чого недоотримано доходів на 389,3 тис. грн.

Через оплату за електричну та теплову енергію, спожиту гуртожитком, за тарифами для бюджетних установ та непромислових споживачів замість тарифів встановлених для населення та гуртожитків, зайво  використано  103,6 тис. грн.

Установлено покриття видатків з утриманням штатних посад педагогічних працівників, задіяних на надання платних освітніх послуг,  за рахунок  коштів загального фонду на суму 176,5 тис. грн та зайве планування витрат на зазначені цілі за загальним фондом, які не використано, на 124,9 тис. грн.

Виявлено низку порушень при нарахуванні заробітної плати, що призвели до зайвих витрат на 116,7 тис. грн та недоотримання доходів працівниками Коледжу на 79,9 тис. грн.

Окрім того, відповідно до рішення зборів трудового колективу та профспілкового комітету через із невиконання плану прийому на контракт 2016-2017 рік введено тимчасове обмеження на виплату заробітної плати в межах фактичних надходжень за спеціальним фондом, унаслідок чого педагогічним працівникам  не нараховано та не виплачено  заробітної плати за фактично відпрацьований час загалом на 469,3 тис. грн.

До об’єкта контролю застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, на винних осіб складено протоколи за порушення законодавства у сфері закупівель, бюджетного законодавства та законодавства з фінансових питань, матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що відшкодування втрат на суму майже 9,5 млн грн забезпечили аудитори Буковини протягом січня-жовтня 2019 року.