6 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Столичні аудитори провели державний фінансовий аудит у Відділі освіти Бучанської міської ради версія для друку
Столичні аудитори провели державний фінансовий аудит у Відділі освіти Бучанської міської ради 13 грудня 2019  |  Пресслужба Північного офісу Держаудитслужби

Фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм Відділом освіти Бучанської міської ради Київської області за період з 01 січня 2016 року по 30 червня 2019 року.

За результатами аудиту встановлено низку проблемних питань у використанні бюджетних коштів, проведенні харчування дітей та в організації внутрішнього контролю за використанням бюджетних коштів.

Непроведення заходів з оптимізації закладів освіти в частині наповнюваності класів за чисельністю наближеної до розрахункової наповнюваності класів та утримання посад у кількості, що перевищує законодавчо встановлений норматив, призвело до неефективного використання коштів на оплату праці на суму 166,82 тис. грн.

Неефективне витрачання бюджетних коштів на оплату єдиного соціального внеску загальною сумою 218,52 тис. грн призвело незастосування пільг працюючих осіб з інвалідністю та факти роботи працівників з неповним робочим днем.

Через недотримання Відділом норм законодавства з питань організації харчування в закладах дошкільної освіти та придбання продуктів харчування не у виробників зайво використано бюджетних коштів на суму 676,33 тис. грн.

Орім того, через не ініціювання укладання договорів оренди Відділ втратив можливість додаткових надходжень у вигляді орендної плати розрахунково на загальну суму 234,20 тис. грн.

Під час проведення аудиту, та у зв’язку з виявленими порушеннями, ініційовано проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Відділу за вищевказаний період.

За результатами ревізії встановлено низку порушень норм законодавства під час здійснення фінансово-господарської діяльності, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 702,08  тис. грн, таких як:

проведення завищених витрат по оплаті праці через встановлення не передбачених законодавством надбавок і доплат або їх завищення на загальну суму 213,89 тис. грн;

проведення виплат премій працівникам з порушенням законодавства на загальну суму 27,54  тис. грн;

покриття витрат юридичних осіб всупереч законодавству за відсутності дебіторської заборгованості в обліку на загальну суму  270,96  тис. грн;

сплата внесків до державних цільових фондів за більшими, ніж передбачено законодавством ставками або за завищеною базою оплати зборів на загальну суму 135,59  тис. грн.

На момент завершення ревізії зазначені порушення усунуті.

За результатами проведених контрольних заходів фахівцями апарату Північного офісу Держаудитслужби рекомендовано перелік заходів, необхідних для поліпшення ефективності управління коштами і майном Відділу, покращання фінансових результатів діяльності, надано рекомендації для їх упровадження, Відділу освіти Бучанської міської ради Київської області надіслано вимогу щодо забезпечення вжиття заходів, спрямованих на усунення встановлених порушень.

Про результати ревізії повідомлено Бучанську міську раду та Головне управління Національної поліції в Київській області.

Нагадаємо, що столичні аудитори провели державний фінансовий аудит діяльності державного підприємства «Підприємство із забезпечення нафтопродуктами».