22 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Протягом січня - листопада 2019 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 39,2 млн грн версія для друку
Протягом січня - листопада 2019 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 39,2 млн грн 16 грудня 2019  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

За результатами проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби ревізій протягом січня ‒ листопада 2019 року виявлено 118,4 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на 39,2 млн грн, у тому числі втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки.

Правоохоронним органам передано матеріали 40 ревізій. За матеріалами ревізій розпочато 26 досудових розслідувань.

За недотримання законодавства 133 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

З початку року завершено 31 державний фінансовий аудит діяльності суб’єктів господарювання, виконання місцевих бюджетів та бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму майже 2 млрд грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат понад 57 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів.

Об’єктам контролю надано 212 пропозицій для покращання їх фінансового стану, 173 з яких враховано. Внаслідок належного реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії, на понад 93,1 млн грн.

Двадцять інформацій про результати аудитів та дев’ять аудиторських звітів надіслано правоохоронним органам та два аудиторські звіти долучено до кримінального провадження.