22 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Вінницькі аудитори протягом січня - листопада 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 35 млн грн версія для друку
Вінницькі аудитори протягом січня - листопада 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 35 млн грн 17 грудня 2019  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області

За результатами проведених ревізій фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області впродовж січня - листопада 2019 року забезпечили усунення виявлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів на понад 35,6 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 45 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато  22 досудові розслідування та вручено 27 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Окрім того, проведеними 15 державними фінансовими аудитами встановлено фактів неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели або ж потенційно можуть призвести до упущених вигод, недоотриманих доходів чи зайвих витрат на суму близько 306 млн грн.

За допущені фінансові порушення, порушення бюджетного законодавства та законодавства про закупівлі до адміністративної відповідальності притягнуті 143 посадові особи, до дисциплінарної та матеріальної – 24 посадові особи, в тому числі 5 осіб звільнено із займаних посад.

У 61 випадку до установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій із бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенції.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 228   управлінських рішень.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України  надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму  понад 72,2 млн грн.