22 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Львівські аудитори виявили порушень на суму майже 1,1 млн грн на КП «Пустомитиводоканал» версія для друку
Львівські аудитори виявили порушень на суму майже 1,1 млн грн на КП «Пустомитиводоканал» 18 грудня 2019  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели ревізію фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Пустомитиводоканал» за період з 01.01.2016 по 31.08.2019 і встановили порушень на суму майже 1,1 млн грн.

Через те, що КП «Пустомитиводоканал» у 2017-2018 рр. не нарахувало одному з приватних підприємств плату за приймання стічних вод до каналізації м. Пустомити, недоотримано понад 1 млн грн.

Аудитори виявили, що підприємство не організувало періодичної повірки 445 приладів обліку води. Однак плату за надані послуги з водопостачання та водовідведення нараховувало згідно з цими приладами, які б мало вважати несправними. Як наслідок, підприємство втратило 59,7 тис. грн доходів. Плату за надані послуги з водопостачання та водовідведення мало бути нараховано відповідно до нормативів, установлених Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими уповноваженим законом органом.

За результатами ревізії директору КП «Пустомитиводоканал» надіслано обов’язкові до виконання вимоги щодо усунення порушень законодавства.

Про результати ревізії поінформовано Пустомитівську міську раду та  Львівську місцеву прокуратуру №3.

Нагадаємо, що львівські аудитори виявили у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької втрати на суму понад 176 тис. грн.