22 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори протягом січня - листопада 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 30 млн грн версія для друку
Дніпровські аудитори протягом січня - листопада 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 30 млн грн 20 грудня 2019  |  Пресслужба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу  Держаудитслужби  протягом січня – листопада  2019 року виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 90,6 млн грн та забезпечили відшкодування таких втрат на суму майже 30 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами аудитів, ревізій, перевірок прийняли 75 управлінських рішень.

Матеріали 34 ревізій та 1 аудиту дніпровські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами розгляду матеріалів розпочато 20 досудових розслідувань та вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 2 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 7 млн грн.

До підприємств та установ, де виявлені порушення, у 13 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, в одному випадку розпоряднику бюджетних коштів зменшено асигнування.

За порушення фінансової дисципліни 40 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 21 – до матеріальної, 4 – до дисциплінарної.