22 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» В Одеському обласному лабораторному центрі встановлено порушень на суму майже 1,7 млн грн версія для друку
В Одеському обласному лабораторному центрі встановлено порушень на суму майже 1,7 млн грн 21 грудня 2019  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

Працівники Південного офісу Держаудитслужби завершили ревізію державної установи «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». За ревізійний період встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на cуму майже 1,7 млн грн.

За рахунок коштів загального фонду  в установі виплачувалася заробітна плата з нарахуваннями працівникам, зайнятим наданням платних послуг, що призвело до необґрунтованого використання коштів загального фонду на суму майже 708 тис. грн.

Ревізією встановлені також інші порушення фінансової дисципліни: необґрунтоване проведення доплат за роботу з дезінфікувальними засобами, проведення індексації заробітної плати з порушенням законодавства, оплата завищених обсягів ремонтних робіт, необґрунтоване списання паливно-мастильних матеріалів, необґрунтоване списання лікарських засобів та медичних виробів тощо.

Завдяки діям аудиторів установою порушення відшкодовані у повному обсязі.

За допущені порушення фінансової дисципліни на керівника та бухгалтерів складено 14 протоколів про адміністративне правопорушення за  ст. 164-2 КУпАП. За порушення бюджетного законодавства на заступника директора з економічних питань складено 1 протокол за ст. 164-12 КУпАП, який надіслано до суду.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що одеські аудитори виявили порушень на суму 784,81 тис. грн в Управлінні житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради.