22 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори виявили втрат на суму майже 3,3 млн грн під час ревізії КП «Дніпроприродресурс» версія для друку
Дніпровські аудитори виявили втрат на суму майже 3,3 млн грн під час ревізії КП «Дніпроприродресурс» 26 грудня 2019  |  Пресслужба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби провели планову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Дніпроприродресурс» Дніпропетровської обласної ради, за результатами якої виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 3,3 млн грн.

Контрольний захід охопив період з 01.01.2016 по 31.03.2019.

Через невиконання ПП «Асгард» умов укладеного договору КП «Дніпроприродресурс» ДОР не отримало кінцевого продукту – Паспортів водних ресурсів, погоджених з Державним агентством водних ресурсів України (тобто безпідставно списало на витрати кошти без фактичного отримання товарів, робіт і послуг), через що зазнало матеріальної шкоди на суму майже 3,3 млн грн.

Про результати ревізії поінформовано засновника підприємства – Дніпропетровську обласну раду.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, що аудитори Дніпропетровщини протягом січня - листопада 2019 року попередили порушення у сфері закупівель на суму 573 млн грн.