28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори встановили порушень на суму майже 867 тис. грн у Мирнопільському геріатричному будинку-інтернаті версія для друку
Одеські аудитори встановили порушень на суму майже 867 тис. грн у Мирнопільському геріатричному будинку-інтернаті 27 грудня 2019  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

Працівники Південного офісу Держаудитслужби завершили ревізію Мирнопільського геріатричного будинку-інтернату за період з 01.01.2016 по 30.09.2019. Проведеним контрольним заходом установлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму майже 867 тис. грн.

Зокрема, окремим категоріям працівників Інтернату без законно обґрунтованих підстав була встановлена скорочена тривалість робочого тижня. Як наслідок, на виплату заробітної плати (з нарахуваннями) за фактично невідпрацьований час необґрунтовано використано бюджетних коштів на суму майже 700 тис. грн. 

Через завищення обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт двом підрядним організаціям необґрунтовано сплачено понад 137 тис. грн.

Ревізією встановлені також інші порушення фінансової дисципліни: виплата відпускних з порушенням чинного законодавства; необґрунтоване списання матеріальних цінностей тощо.

Завдяки  аудиторам установою порушення відшкодовані у повному обсязі.

За допущені порушення фінансової дисципліни складено 1 протокол про адміністративне правопорушення за частиною першою ст. 164-2 КУпАП.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 58 млн грн протягом січня – листопада 2019 року.