22 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Кіровоградщини протягом січня - грудня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 28,6 млн грн версія для друку
Аудитори Кіровоградщини протягом січня - грудня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 28,6 млн грн 14 сiчня 2020  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області впродовж січня грудня поточного року виявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму майже 38 млн грн.

Завдяки діям кіровоградських аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму майже 28,6 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 78 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 34 – до дисциплінарної та матеріальної, 1 посадову особу звільнено із  посади.

До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 23 заходи впливу: у 10 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 2 – зменшено бюджетні асигнування, у 11 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на суму понад 9,5 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 57 управлінських рішень та врахували 99 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.

На розгляд правоохоронним органам передано 15 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 6 досудових розслідувань.