28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 65 млн грн протягом січня – грудня 2019 року версія для друку
Одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 65 млн грн протягом січня – грудня 2019 року 23 сiчня 2020  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю впродовж січня - грудня 2019 року працівники апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 154 млн грн.

Завдяки аудиторам об’єкти контролю відшкодували 64,7 млн грн втрат. До бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій і підприємств надійшло 20,4 млн грн та відшкодовано понад 44 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

До установ та організацій, у яких виявлено бюджетні порушення, у 43 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення або призупинення бюджетних асигнувань тощо, а керівникам надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

З метою реалізації результатів контролю до правоохоронних органів передано 74 матеріали ревізій та аудитів. За результатами їх розгляду розпочато 46 досудових розслідувань, долучено до кримінальних проваджень 28 матеріалів ревізій, вручено 28 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За вчинені фінансові порушення 207 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 100 – до матеріальної та дисциплінарної.

Окрім того, за рік завершено 27 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання, виконання бюджетних програм та виконання місцевих бюджетів. Установлено фактів неефективних управлінських дій та рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 600 млн грн. Аудиторами надано 267 пропозицій щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів і майна, з яких враховано 192.