22 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Житомирські аудитори виявили порушень на суму понад 762 тис. грн у Відділі освіти Попільнянської селищної ради версія для друку
Житомирські аудитори виявили порушень на суму понад 762 тис. грн у Відділі освіти Попільнянської селищної ради 11 березня 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Попільнянської селищної ради за період з 01.06.2017 по 01.09.2019 виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 762 тис. грн.

Аудитори з’ясували, що Відділ освіти з недотриманням певних вимог законодавства витратив кошти освітньої субвенції з державного бюджету на суму майже 447 тис. грн, з яких 349 тис. грн витрачено на капітальний ремонт даху малокомплектної Ходорківської ЗОШ та майже 98 тис. грн на доплату педагогам за роботу, не пов’язану з педагогічною діяльністю.

Окрім того, виявлено зайві витрати на оплату праці на загальну суму понад 188 тис. грн, спричинені завищенням посадових окладів та додаткової оплати за класне керівництво.

Установлено оплату завищеної вартості ремонтно-будівельних робіт, неперерахування до місцевого бюджету утриманої з працівників заробітної плати після завершення бюджетного періоду, зайве списання продуктів харчування тощо. Загальна сума цих порушень понад 127 тис. грн.

Під час ревізії забезпечено відшкодування виявлених втрат на суму понад 557 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 5 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Керівнику об’єкта контролю надіслано вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що аудитори Житомирщини протягом січнягрудня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 17,6 млн грн.