6 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Донецькі аудитори виявили порушень на суму понад 375 тис. грн на КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лиманської міської ради» версія для друку
Донецькі аудитори виявили порушень на суму понад 375 тис. грн на КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лиманської міської ради» 22 травня 2020  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області, провели планову ревізію фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лиманської міської ради» за період з 01.03.2013 по 31.12.2019.

Під час ревізії встановлено порушень, що призвели до втрат, на суму понад 100 тис. грн, а саме: зайво отримано коштів від Національної служби здоров’я України (59 тис. грн) через ненадання відповідних даних щодо припинення трудових відносин з лікарем педіатром та у зв'язку зі смертю пацієнтів; покриття коштом загального фонду установи  витрат сторонніх юридичних осіб на оплату електроенергії (30 тис. грн); необґрунтовано нараховано та виплачено заробітної плати із відповідними податками (15 тис. грн).

Окрім того, установлено неефективне витрачання коштів Центром на суму 272 тис. грн через проведення у 2017 році оплати за розроблення  проєктно-кошторисної документації для проведення капітальних ремонтів, яка більш як  2 роки не використовується, капітальні ремонти не проводяться, через що надалі є ризик здійснення зайвих витрат на її коригування.

Під час ревізії порушення відшкодовані частково, а отже, керівнику об’єкта контролю надіслано вимогу щодо відшкодування порушень.

Про результати ревізії поінформовано міського голову м. Лимана та управління стратегічних розслідувань в Донецькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Нагадаємо, що донецькі аудитори провели ревізію комунального некомерційного підприємства «Мангуська центральна районна лікарня».