6 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори від початку року відшкодували втрат на суму 27,6 млн грн версія для друку
Одеські аудитори від початку року відшкодували втрат на суму 27,6 млн грн 5 червня 2020  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю впродовж січня ‒ травня 2020 року працівники Південного офісу Держаудитслужби виявили втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 66 млн грн.

Завдяки аудиторам об’єкти контролю відшкодували 27,6 млн грн втрат. До бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій і підприємств надійшло 15,5 млн грн та відшкодовано 12,1 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

До установ та організацій, у яких виявлено бюджетні порушення, у 8 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення або призупинення бюджетних асигнувань тощо, а керівникам надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

З метою реалізації результатів контролю до правоохоронних органів передано 12 матеріалів ревізій та аудитів. За результатами їх розгляду розпочато 29 досудових розслідування, долучено до кримінальних проваджень 7 матеріалів контрольних заходів, вручено 19 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За вчинені фінансові порушення 43 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 46 – до матеріальної та дисциплінарної.

Окрім того, за п’ять місяців завершено 5 державних фінансових аудитів. Установлено фактів неефективних управлінських дій та рішень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 137 млн грн. Аудитори надали 38 пропозиції щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів і майна, які взяті до виконання.