22 жовтня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Миколаївські аудитори провели ревізію фінансово-господарської діяльності Служби автомобільних доріг у Миколаївській області версія для друку
Миколаївські аудитори провели ревізію фінансово-господарської діяльності Служби автомобільних доріг у Миколаївській області 8 вересня 2020  |  Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, під час якої виявили фінансових порушень на загальну суму майже 30 млн грн.

Підприємством оплачено послуги з поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення, у яких на 2,3 млн грн завищено витрати, пов’язані з інфляційними процесами.

Через неправомірне завищення очікуваної вартості закупівлі робіт з розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під автомобільні дороги, Службою автомобільних доріг незаконно одержано кошти з державного бюджету на суму понад 1 млн грн, які було сплачено на користь приватного підприємства.

Служба автомобільних доріг виступає замовником послуг з експлуатаційного утримання доріг області, проте не здійснює належний контроль за виконанням договорів підрядними та субпідрядними організаціями. Як результат, 22 млн грн сплачено за непередбачені договорами послуги. Окрім того, підрядній організації сплачено 1,3 млн грн за розподілення протиожеледного матеріалу, тоді як фактично роботи не були виконані.

Незабезпечення з боку підприємства належного контролю, призвело до незаконних витрат бюджетних коштів в загальній сумі понад 960 тис. грн через безпідставне завищення вартості та обсягів виконаних підрядними організаціями робіт, понаднормове списання матеріалів тощо.

Матеріали ревізії передано до Національної поліції в Миколаївській області та поінформовано обласне управління СБУ.

Варто зазначити, що керівництвом Служби автомобільних доріг до теперішнього часу не забезпечено виконання вимог аудиторів щодо відшкодування встановлених попередньою ревізією збитків на загальну суму понад 20,5 млн грн, не зважаючи на визнання законності вимог контролюючого органу судом вищої інстанції.

Нагадаємо, що миколаївські аудитори за І півріччя 2020 року забезпечили відшкодування втрат державних ресурсів на суму 13 млн грн.