26 листопада 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Миколаївщини під час ревізії державного підприємства «Хлібна база № 76» Державного агентства резерву України виявили порушень, що призвели до втрат на суму майже 12 млн грн версія для друку
Аудитори Миколаївщини під час ревізії державного підприємства «Хлібна база № 76» Державного агентства резерву України виявили порушень, що призвели до втрат на суму майже 12 млн грн 25 вересня 2020  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Хлібна база № 76» Державного агентства резерву України за період з 01.01.2017 по 30.06.2020 та виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму майже 12 млн грн.

Ревізією встановлено, що низька завантаженість зерносховищ від 7% до 23% можливих потужностей, стала причиною збитковості підприємства у 2018-2019 роках.

В той же час, несвоєчасне освіження (поновлення) ДП «Хлібна база № 76» матеріальних цінностей державного матеріального резерву, призвело до псування (втрати класності (якості) зерна вартістю 10 млн грн.

Також керівництво не вживало вичерпних заходів щодо отримання доходів від основної господарської діяльності, зокрема послуги з приймання та зберігання сільськогосподарської продукції надавалися за тарифами, значно нижчими від виробничої собівартості, що призвело до недоотримання підприємством доходів на загальну суму понад 230 тис. грн.

Крім того, підприємством витрачено коштів на охорону об’єкта, що перебуває на балансі іншої юридичної особи на суму понад 850 тис. грн., що також позначилося на фінансових результатах його діяльності.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.