22 жовтня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Сьогодні у засобах масової інформації з’явилася інформація щодо нібито результатів контрольного заходу, проведеного Держаудитслужбою в АТ «НАК «Нафтогаз України» версія для друку
Сьогодні у засобах масової інформації з’явилася інформація щодо нібито результатів контрольного заходу, проведеного Держаудитслужбою в АТ «НАК «Нафтогаз України» 6 жовтня 2020

Сьогодні у засобах масової інформації з’явилася інформація щодо нібито результатів контрольного заходу, проведеного Держаудитслужбою в АТ «НАК «Нафтогаз України».

Держаудитслужба дійсно провела контрольний захід на АТ «НАК «Нафтогаз України», узгоджувальні процедури завершені та процедуру реалізації матеріалів тільки розпочато.

Хотіли б звернути увагу громадськості та засобів масової інформації, що до Держаудитслужби не надходило жодного запиту про надання інформації чи роз’яснень про зазначений контрольний захід.

Держаудитслужба в будь-яких засобах масової інформації та на власному офіційному вебсайті публікацій про зазначений контрольний захід не розміщувала.

Держаудитслужба не підтверджує інформацію, висвітлену у деяких ЗМІ, оскільки така інформація є суб’єктивною думкою автора і не відповідає дійсності.