23 липня 2019 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 485-17-85, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545
Пошук
«Липень 2019»
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
дата з:
по:
1

...
Головна  » Архів » Актуальні теми» Затверджено Положення про Конкурс ім. Євгена Вербила версія для друку
Затверджено Положення про Конкурс ім. Євгена Вербила 30 вересня 2008

                                                       

                                          

                                                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                         Редакційною радою журналу

                                                                                                             «Фінансовий контроль»,

                                                                                                      рішення від 30.09.2008 № 1/27

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я
про
Конкурс ім. Євгена Вербила

 

 

І. Загальні положення

 

   1.1. Конкурс імені відомого журналіста і громадського діяча, першого голови Спілки журналістів незалежної України, фундатора і першого редактора Всеукраїнського науково-практичного журналу “Фінансовий контроль» Євгена Вербила (1937–2006) (далі – Конкурс ім. Євгена Вербила, Конкурс) проводиться Редакційною радою журналу «Фінансовий контроль» з нагоди 10-річного ювілею Журналу.

 

1.2. Лауреатами Конкурсу ім. Євгена Вербила можуть стати працівники й ветерани державної контрольно-ревізійної служби, інші автори Журналу, які вносять значний вклад у його творення і вдосконалення, майстерно та професійно висвітлюють питання контрольно-ревізійної роботи, будні та свята органів державного фінансового контролю.

           

ІІ. Цілі і завдання Конкурсу

 

            2.1. Головні цілі проведення Конкурсу такі:

            - мобілізація зусиль і можливостей працівників і ветеранів державної контрольно-ревізійної служби, інших авторів Журналу на розв’язанні проблем управління державними фінансами та вдосконаленні системи державного внутрішнього фінансового контролю;

            - моральне стимулювання працівників і ветеранів державної контрольно-ревізійної служби, інших авторів Журналу за активну участь у творенні і розбудові  журналу «Фінансовий контроль» та професійне висвітлення на його сторінках предмета контрольно-ревізійної роботи.

 

2.2. Головні завдання Конкурсу такі:

- добір найбільш професійних авторів та інших прихильників видання, які внесли вагомий вклад у творення і розбудову  журналу «Фінансовий контроль»;

- вручення Лауреатам Конкурсу професійних відзнак;

- забезпечення громадського визнання заслуг Лауреатів Конкурсу.

 

ІІІ. Етапи Конкурсу

 

            3.1. Конкурс проводиться у чотири етапи.

           

3.2. Протягом першого етапу (вересень – жовтень 2008 року) умови Конкурсу анонсуються серед читачів Журналу та громадськості.

 

3.3. На другому етапі (листопад – грудень 2008 року) здійснюється:

- збір подань органів державної контрольно-ревізійної служби, інших установ, організацій або підприємств, окремих читачів щодо кандидатів у Лауреати Конкурсу та/або заявок авторів Журналу на участь у Конкурсі;

- аналіз подань і заявок, що надійшли, і визначення кандидатів у Лауреати Конкурсу;

- підбиття підсумків і визначення Лауреатів Конкурсу.

 

3.4. На третьому етапі (січень 2009 року) проводиться урочиста церемонія нагородження Лауреатів Конкурсу.

 

3.5. На четвертому етапі (лютийберезень 2009 року) проводиться PR-компанія для Лауреатів Конкурсу.

 

IV. Керівні і виконавчі органи Конкурсу

 

            4.1. Керівним органом Конкурсу є Редакційна рада журналу «Фінансовий контроль» (далі – Редакційна рада).

 

            4.2. Редакційна рада утворює Конкурсну комісію з добору кандидатів на звання Лауреатів Конкурсу (даліКонкурсна комісія), яка є виконавчим органом Конкурсу.

 

            4.3. Конкурсна комісія формується із представників Редакційної колегії Журналу, представників Громадської ради при ГоловКРУ України та провідних спеціалістів державної контрольно-ревізійної служби України. Персональний склад Конкурсної комісії затверджується Головою Редакційної ради.

 

4.4. Конкурсна комісія забезпечує анонсування умов Конкурсу читачам Журналу і громадськості, здійснює первинний збір і обробку інформації про потенційних кандидатів, формує попередню групу кандидатів на звання Лауреатів, здійснює організаційні заходи з виготовлення відзнак Конкурсу і проведення урочистої церемонії їх вручення, а також провадить практичну діяльність щодо рекламно-інформаційної підтримки Конкурсу.

 

4.5. Рішення про визначення Лауреатів Конкурсу приймає Редакційна рада не пізніше 31 грудня 2008 року.

 

V. Участь у Конкурсі

 

            5.1. Підставою для участі в Конкурсі є подання органу державної контрольно-ревізійної служби, іншої установи, організації або підприємства, звернення окремого читача Журналу чи заявка автора про самовисунення, які подаються до Конкурсної комісії в термін не пізніше 30 листопада 2008 року.

 

            5.2. У поданні (зверненні, заявці) на участь у Конкурсі зазначаються:

            - прізвище, ім’я та по батькові кандидата у Лауреати Конкурсу, його місце роботи і посада;

            - вклад кандидата в Лауреати Конкурсу у творення і розбудову  журналу «Фінансовий контроль» та/або перелік його публікацій на сторінках журналу з питань теорії і практики державного фінансового контролю за останні п’ять років;

           

5.3. Конкурсна комісія за критеріями, що визначає самостійно, формує списки кандидатів на звання Лауреатів Конкурсу та надсилає їх на розгляд Редакційній раді не пізніше 20 грудня 2008 року. У поданні Конкурсної комісії зазначається вклад кожного кандидата на звання Лауреата у творення і розбудову  журналу «Фінансовий контроль» та характеристики його публікацій на сторінках журналу.

 

5.4. Після визначення списку кандидатів на звання Лауреата Конкурсу, Конкурсна комісія запрошує у таких кандидатів 1-2 їх жанрові фотографії (з роздільною здатністю не менше 300 dpi) для використання надалі у PRампанії.

 

VІ. Відзнаки Конкурсу

 

6.1. До комплекту головних відзнак Конкурсу входять Диплом про присвоєння Почесного звання «Лауреат Конкурсу ім. Євгена Вербила» з  врученням Кришталевої статуетки та Відзнака учаснику Конкурсу ім. Євгена Вербила.

 

6.2. Окремі Лауреати Конкурсу і кандидати у Лауреати Конкурсу  можуть бути представлені Редакційною радою до відзначення нагородами Головного контрольно-ревізійного управління України та Національної спілки журналістів України.

 

VІІ. Фінансування Нагороди

 

            7.1. Витрати на підготовку й проведення заходів Конкурсу здійснюються з коштів ГоловКРУ України, спонсорів та інших джерел.

 

 

             

Голова Редакційної ради

журналу “Фінансовий контроль”                                                  М.Сивульський

 

 

Керівник проекту

“Журнал “Фінансовий контроль”                                                 І.Стефанюк

 

 

 

“_30_”_вересня__2008 р.                        м. Київ