27 сiчня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 485-17-85, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2012» Держфінінспекція в АР Крим встановила порушення в Алуштинському центрі зайнятості версія для друку
Держфінінспекція в АР Крим встановила порушення в Алуштинському центрі зайнятості 26 березня 2012

Спеціалісти Держфінінспекції в АР Крим під час ревізії фінансово-господарської діяльності Алуштинського міського центру зайнятості за період з 01.01.2009 по 30.09.2011 виявили порушень на суму 782,1 тис. грн. Порушення сталися через допущення центром зайнятості завищення вартості виконаних робіт під час реконструкції власних приміщень.

Зокрема, центр зайнятості, порушуючи Тимчасове положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти та державні будівельні норми, 2009 року прийняв та оплатив ТОВ «Крамбуденерго» роботи, які не були передбачені затвердженою проектно-кошторисною документацією та враховані умовами договору підряду і розрахунком динамічної договірної ціни до нього. У результаті додаткові роботи коштували замовникові майже 742 тис. грн.

Переоцінила власні витрати за цим об’єктом і підрядна організація ДП «ВАТ «Кримбуд» ПІКТІ «Кримський Будпроект». Зокрема, вона необґрунтовано включила до акта виконаних робіт експлуатацію внутрішньомайданчикових автомобілів, які не мають застосовуватися під час виконання зазначених робіт. Через ці та інші дії центр зазнав втрат на суму понад 40 тис. грн.

Загалом сумнівні фінансові операції Алуштинського міського центру зайнятості коштували Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, за кошти якого були здійснені витрати, більш як 783,4 тис. грн.

Матеріали контрольного заходу направлено до Прокуратури м. Алушти.

 

Прес-служба Держфінінспекції в АР Крим