6 квiтня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2012» Чернівецькі ревізори виявили на КП "Містобуд" порушень на суму понад 2,2 млн грн версія для друку
Чернівецькі ревізори виявили на КП "Містобуд" порушень на суму понад 2,2 млн грн 3 травня 2012

Фахівці Держфінінспекції в Чернівецькій області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності КП "Містобуд" встановили фінансових порушень на загальну суму більш як 2,2 млн грн. З них: недоотриманих доходів – на суму понад 702 тис. грн, незаконних витрат коштів – на суму майже 636 тис. грн.

Зокрема, під час ревізії установлено непроведення претензійно-позовної роботи щодо повернення коштів ТОВ «Київміськбудмоноліт» за виконані підприємством у січні 2009 року роботи на об’єкті «Спорудження вантажної ділянки пункту пропуску «Порубне», а також неподання у встановлені законодавством терміни до суду заяви з вимогами до зазначеного боржника, стосовно якого порушено провадження у справі про банкрутство. Унаслідок таких дій КП "Містобуд" недоотримало доходів і втратило активів на загальну суму понад 702 тис. грн.

Також ревізори з’ясували, що з каси підприємства було видано заробітну плату на суму майже 217 тис. грн без підтвердження одержувачами підписів у касових документах. Окрім того, унаслідок видачі з каси готівки без підтвердження підписів 14 працівниками, а також непідтвердження ними підписів у актах виконаних робіт підприємство здійснило зайві витрати із заробітної плати на загальну суму майже 261 тис. грн. Це спричинило зайве нарахування та перерахування до державних цільових фондів коштів на загальну суму майже 91 тис. грн.

Через завищення двома підрядними організаціями обсягів виконаних робіт та вартості матеріалів підприємство протягом 2010 року зайво сплатило понад 63 тис. грн. Під час ревізії виявлено також нестачу товарно-матеріальних цінностей та основних засобів на суму більш як 101 тис. грн.

Матеріали ревізії для відповідного реагування передано до правоохоронних органів Чернівецької області.

 

Прес-служба Держфінінспекції в Чернівецькій області