28 травня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2013» Херсонські фінінспектори у січні 2013 року забезпечили відшкодування державних втрат на 5,7 млн грн версія для друку
Херсонські фінінспектори у січні 2013 року забезпечили відшкодування державних втрат на 5,7 млн грн 8 лютого 2013  |  Прес-служба Держфінінспекції в Херсонській області

Держфінінспекція в Херсонській області за січень 2013 року забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 5,7 млн грн. З них до бюджетів усіх рівнів та в дохід установ надійшло понад 5,6 млн грн. Незаконних витрат відшкодовано майже на 1,2 млн грн.

Зусиллями Скадовської міжрайонної держфінінспекції відшкодовано порушень на 180 тис. грн. Приміром, у вигляді орендної плати за майно і землю Лазурненської селищної ради до місцевого бюджету повернуто 74,1 тис. грн. Установлено, що за 5 договорами оренди переглянуто нормативно-грошову оцінку землі й орендну плату. Внаслідок порушення вимог чинного законодавства, у частині виконання договорів на оренду ділянок поблизу низки приморських оздоровчих закладів, місцевий бюджет недоотримав чималі надходження. Відповідно до договорів на оренду комунального майна, власником якого є селищна рада, через заборгованість перед громадою теж недоотримано доходи. Загалом фінінспектори направили Лазурненській селищній раді вимоги про усунення таких порушень на суму 74,1 тис. грн.

Завдяки вжитим заходам Генічеської міжрайонної держфінінспекції усунуто фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 190,3 тис. грн. Зокрема, Благодатненська сільрада Іванівського району усунула порушень на суму 43,3 тис. грн шляхом нарахування доходів працівникам ради та утримання зайво виплачених коштів. У Новотроїцькій районній державній лікарні ветеринарної медицини встановлено привласнення коштів, передбачених на виплату заробітної плати, на суму 32,2 тис. грн. Порушення усунуто шляхом відшкодування коштів за рахунок винних осіб. Керівництво установи прийняло рішення про звільнення головного бухгалтера з посади за допущені прорахунки.