28 травня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2013» Фінінспектори Херсонщини під час ревізій бюджетів Білозерського району забезпечили усунення порушень на 3 млн грн версія для друку
Фінінспектори Херсонщини під час ревізій бюджетів Білозерського району забезпечили усунення порушень на 3 млн грн 1 березня 2013  |  Держфінінспекція в Херсонській області

Фахівці Держфінінспекції в Херсонській області під час ревізій бюджетів Білозерського району забезпечили  усунення порушень на суму 3 млн грн.

Зокрема, фінінспектори виявили, що впродовж лютого 2011 – квітня 2012 рр. усупереч вимогам чинного законодавства із загального фонду районного бюджету витрачено 2,9 млн грн на утримання структурних підрозділів Відділу освіти, які не мали статусу юридичної особи.

Зазначене порушення усунуте шляхом зменшення бюджетних асигнувань на поточний рік та внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.

За недотримання вимог чинного законодавства на посадових осіб складено 34 протоколи про адміністративне правопорушення, а матеріали ревізій передані до органів прокуратури. Окрім того, до установ Білозерського району застосовано 6 фінансових санкцій.