28 травня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2013» Держфінінспекція в Херсонській області виявила втрат на 1,7 млн грн під час ревізії Новофедорівської сільської ради версія для друку
Держфінінспекція в Херсонській області виявила втрат на 1,7 млн грн під час ревізії Новофедорівської сільської ради 30 квiтня 2013  |  Прес-служба Держфінінспекції в Херсонській області

Фахівці Держфінінспекції в Херсонській області під час ревізії Новофедорівської сільської ради виявили втрат фінансових ресурсів на суму 1,7 млн грн.

Зокрема, 2010 року сільська рада продала земельну ділянку, на якій розташована база відпочинку. Однак покупець не виконував обов'язків, визначених укладеним договором, та не переказував коштів до бюджету, через що бюджети різних рівнів недоотримали 1,3 млн грн.

Окрім того, до сільського бюджету не надійшло 117 тис. грн через несвоєчасне внесення орендарями плати за користування земельними ділянками.

Фінінспектори також виявили, що посадові особи сільської ради проводили операції з порушенням вимог законодавства загалом на суму 204 тис. грн.

За недотримання законодавства на трьох посадових осіб сільської ради складено протоколи про адміністративне правопорушення, а про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.