28 травня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2013» У січні – травні 2013 року Держфінінспекція в Херсонській області забезпечила відшкодування втрат на 34,2 млн грн версія для друку
У січні – травні 2013 року Держфінінспекція в Херсонській області забезпечила відшкодування втрат на 34,2 млн грн 4 червня 2013  |  Прес-служба Держфінінспекції в Херсонській області

Фахівці Держфінінспекції в Херсонській області протягом січня – травня 2013 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 34,2 млн грн. Із них до бюджетів усіх рівнів та в дохід установ надійшло майже 1 млн грн. Незаконних витрат відшкодовано на суму 16,5 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 171 управлінське рішення.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 50 досудових розслідувань.

До суду пред’явлено 15 судових позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 2,4 млн грн.

Загалом у 75 випадках до об'єктів, на яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань. Окрім того, розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетних призначень на суму 7,5 млн грн.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 214 посадових осіб.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму майже 10 млн грн.