22 жовтня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2013» Держфінінспекція України під час ревізії ДП "НАЕК "Енергоатом" виявила збитків у сфері держзакупівель на понад 8 млн грн версія для друку
Держфінінспекція України під час ревізії ДП "НАЕК "Енергоатом" виявила збитків у сфері держзакупівель на понад 8 млн грн 13 червня 2013

Держфінінспекція України під час планової ревізії ДП "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" та його відокремлених підрозділів, зокрема ВП "Атомкомплект", виявила порушення законодавства у сфері держзакупівель, що завдало збитків підприємству на суму майже 8,2 млн грн.

Так, ВП "Атомкомплект" ДП "НАЕК "Енергоатом", порушивши законодавство у сфері державних закупівель, уклав із ТОВ "Укрпостач-Нафтотрейд" та ТОВ "Золотий Екватор" договори на поставку нафтопродуктів на загальну суму більш як 98 млн грн. Однак ціни, за якими підрозділ придбав нафтопродукти, є вищими від ринкових, через що зайво витрачено майже 8,2 млн грн.

Окрім того, виявлено, що найбільш економічно вигідну пропозицію ТОВ "Атом-Енерго-Проект", ціна якого нижча за ціни пропозицій переможців торгів майже на 12 млн грн, відхилено за формальними ознаками.

Також установлено, що ВП "Атомкомплект" ДП "НАЕК "Енергоатом" придбав обладнання невідомого походження на суму понад 3 млн грн. Так, згідно із сертифікатами якості, що надані фінінспекторам, виробником придбаної продукції є ПАТ «Сумське НВО ім. М.В.Фрунзе». На запит Держфінінспекції України ПАТ «Сумське НВО ім. М.В.Фрунзе» повідомило, що сертифікатів якості на зазначену продукцію воно не видавало. При цьому під час закупівлі вузлів до насосів, компресорів та гідравлічних систем переможцем торгів всупереч законодавству обрано ТОВ "ПФК "Укрспеценергопостач", яке не мало ніяких активів та досвіду виконання аналогічних робіт.

Загалом вартість договорів, укладених із порушенням вимог законодавства у сфері державних закупівель, становить 1,2 млрд грн.