28 травня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2013» Фінінспектори Херсонщини забезпечили відшкодування втрат у сфері водного господарства версія для друку
Фінінспектори Херсонщини забезпечили відшкодування втрат у сфері водного господарства 15 липня 2013  |  Прес-служба Держфінінспекції в Херсонській області

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Херсонській області – Генічеської міжрайонної держфінінспекції – забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 324 тис. грн, виявлених під час ревізій Іванівського міжрайонного та Генічеського управлінь водного господарства.

Зокрема, посадові особи Генічеського управління водного господарства до розрахунків потреби в бюджетних коштах на 2011 – 2012 роки для виконання Комплексної програми захисту сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод включали видатки, які нею не передбачені, через що не за призначенням використано майже 100 тис. грн.

Іванівське міжрайонне управління водного господарства за відсутності відповідних бюджетних призначень оплатило послуги електропостачання, які спожили фермерські господарства «Урожай ІІ» та ТОВ «Росія», через що незаконно витрачено 227 тис. грн.

Завдяки заходам, що їх вжили фінінспектори, зазначені порушення усунуто у повному обсязі.