28 травня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2013» Держфінінспекція в Херсонській області виявила порушень на 578 тис. грн у Новотроїцькому управлінні водного господарства версія для друку
Держфінінспекція в Херсонській області виявила порушень на 578 тис. грн у Новотроїцькому управлінні водного господарства 16 серпня 2013  |  Прес-служба Держфінінспекції в Херсонській області

Фахівці Держфінінспекції в Херсонській області під час ревізії Новотроїцького управління водного господарства виявили фінансових порушень на суму 578 тис. грн.

Зокрема, посадові особи управління неправомірно сплатили із загального фонду 373 тис. грн за електроенергію, використану для надання платних послуг, пов'язаних із подачею води на полив агрокультур.

Окрім того, бухгалтерська служба управління безпідставно виплачувала машиністам та трактористам надбавки й доплати за розширену зону обслуговування у період завершення поливного сезону; оплатила роботи, виконання яких документально не підтверджено; не нараховувала агропідприємствам пені за несвоєчасну оплату наданих послуг. Зазначене призвело до втрат фінансових ресурсів на суму 107 тис. грн.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.